Workshop HAKA gaat verder dan Tjakka
Bent u ook zo een man, slachtoffer van de geëmancipeerde vrouw? En bent u het helemaal zat in haar schaduw te moeten staan? En verlangt u ernaar weer in uw oerkracht te komen en zo weer de onweerstaanbare Tarzan uit te kunnen hangen? Dan kunt u deze workshop boeken! Maar LET OP: dit is geen therapie groep.
Geen diepgaande processen, transformaties of loslaat sessies. Nee joh, daar is dit uurtje vermaak veel te grappig voor. Wat u wel kunt verwachten is de basis van de ceremoniële dansen van de Maori’s uit Nieuw-Zeeland. Eén van de bekendste haka’s is de Ka Mate, die al jarenlang door het Nieuw-Zeelandse rugbyteam, de All Blacks, vóór het begin van iedere wedstrijd wordt uitgevoerd.
Bedenk even dat er behoorlijk fysiek in actie wordt gekomen, ook hier gaat het om een vorm van zelfexpressie. Wedden dat u ineens anders naar de echte man zult gaan kijken?
Prijs Workshop HAKA!: vanaf € 37,50 p.p.
De prijs is afhankelijk van uw groepsgrootte; vraag vrijblijvend uw offerte aan.
Of bel ons op 020 - 6260016 voor méér informatie en advies.
| Prijs excl. btw: | Vanaf € 37,50 p.p. | |
| Minimum deelname: | 10 personen | |
| Tijdsduur: | 1 uur | |
| Inclusief: | Locatie, begeleiding | |
| Meest gecombineerd: |
|
|
| Deel dit uitje: | ||
Nieuwezijds Voorburgwal 328
1012 RW Amsterdam